O nás

img-kancelarJako jedno z největších a nejstarších bytových družstev v Liberci (založeno v r.1960) čerpáme ze svých dlouholetých zkušeností se správou majetku a můžeme nabídnout velký rozsah kvalitních služeb pro nově vzniklá nebo vznikající družstva a společenství vlastníků bytových jednotek.

Hospodaření bytového družstva je každým rokem ověřováno ze zákona auditorskou firmou. Každoročně si necháváme provádět finanční rating v němž dlouhodobě dosahujeme velmi vysokých konečných hodnocení.

Vlastníme nebo máme ve správě cca 7.000 jednotek v Liberci, Jablonci nad Nisou, České Lípě, Novém Boru a Děčíně, ve všech těchto lokalitách je pro naše klienty zřízena pobočka, kterou mohou v úřední den navštívit.

Nabízíme individuální schůzky pro naše klienty, čímž se snažíme usnadnit kontakt se správcem domu a zefektivnit vzájemnou spolupráci.

Naše dceřiná společnost PS Servis, s.r.o., pro naše klienty SBD Pozemní stavby Liberec především zajišťuje realitní činnost, úklidové služby, modernizaci bytů, dle individuálních požadavků velké opravy, rekonstrukce bytového vybavení či příslušenství a také pro některá SVJ v naší správě vykonává funkci Profesionálního předsedy.

Pečujeme o

180

Domů

7015

Jednotek

17315

Klientů

126

SVJ